KONST / Oljemålningar / Oljemålning 9862820
nr 986 2820
Oidentifierad konstnär, kust, 50-tal, signerad, 18 x 38
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 12 oktober 2015
kl 19:35:15
350 kr